Arsinex Hakkında

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk, dünyanın en
yenilikçi kripto para alım-satım platformu.

HAKKIMIZDA

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk, dünyanın en yenilikçi kripto para alım-satım platformu Arsinex’e hoş geldiniz. İsmini Gazimağusa’nın tarihteki ilk adı Arsinoe’den alan firmamız, 21 Nisan 2021 tarihinde kurulmuş ve Northernland grubunun en yeni üyesi olmuştur.

Geleceği hedefleyerek çıktığımız bu yolda Arsinex ekibi olarak “dünyanın dört bir yanında eşit koşullarda, güvenlik ve hızdan ödün vermeden yatırım fırsatı” vizyonuyla, herkesin merkeziyetsiz finansın özgür dünyasına girebilmesi için öncülük ediyoruz. Bu vizyonla, her kesimden yatırımcının bilinçli bir şekilde yatırım yapabilmesi için çalışıyoruz. Herkese açık bir öğrenme merkezi olarak tasarladığımız Arsinex Kampüs ve kripto para ve blokzincir öğrenme kaynaklarına yönelik her şeyi barındıran Arsinex Blog’dan edineceğiniz bilgilerle daha kazançlı hale gelecek ve geleceğe bir adım daha yaklaşacaksınız.

KKTC kimliği ve yerel bankalarıyla hesap açma fırsatı yaratarak bir ilki gururla gerçekleştiriyoruz. Arsinex’te yerel banka hesabınıza bağlı kartınızla dilediğiniz tüm işlemleri düşük komisyon ücretleriyle gerçekleştirebilir, kripto para ile ödeme kabul eden bütün kuruluşlara borsamızdan kripto para göndererek ödeme yapabilirsiniz.

Sahip olduğumuz yalın arayüz, güçlü teknolojik alt yapımızın sağladığı hız ve koşulsuz güvenle; Bitcoin, Ethereum, Tron ve daha birçok kripto para biriminde 7/24 hızlı ve güvenli bir şekilde işlem yapma fırsatı sunarken; sistemimizde yapılan her işlemi, şeffaflık ve anında ulaşılabilirlik ilkesi gereği blokzincirlerine entegre ediyoruz.

Kripto para yatırımı yapmak isteyen her yatırımcının ilk sorusunun güvenlik olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bu yüzden uzman kadromuzla, hızla gelişen kripto para piyasasındaki en güvenilir yatırım ortağınız olma misyonunu benimsiyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz KYC/AML politikaları sayesinde de sizi yasadışı faaliyet ve dolandırıcılıklara karşı koruyoruz.

Northernland grubunun bir üyesi olmanın sağladığı güven ve kaliteyle, sizi Arsinex.com’a bekliyoruz.

Bütün soru, sorun ve önerileriniz için Arsinex Destek Ekibi ile 7/24 her an iletişime geçebilirsiniz.

“Hedefimiz, Gelecek.”

EKOSİSTEM

ÇOK İŞLEVLİ BORSA
Arsinex’in yalın arayüzleri ve güçlü teknolojik altyapısı sayesinde 40’tan fazla kripto para liste hacmine sahip borsamızda alım-satım yapılmaktadır.
KYC/AML POLİTİKALARI
Arsinex hesabınız KYC/AML politikaları sayesinde yasadışı faaliyet ve dolandırıcılıklara karşı güven altında.
BLOKZİNCİRİ UYUMLULUĞU
Sistemimizde yapılan her işlem şeffaflık ve anında ulaşılabilirlik bakımından blokzincirlerine entegre edilmektedir.
KİMLİK BEYANI
Dünyada ilk kez Arsinex’te KKTC Kimlik kartı ile kimlik beyanınızı yaparak anında kripto para alım-satım işlemlerinize başlayabilirsiniz.
Vizyon
Eşit Koşullarda Güven ve Hız
Kripto para ve blokzincir teknolojisinin merkezinde yer alan “her koşulda eşit yatırım fırsatı” ilkesini benimsiyoruz. Bu yüzden de dünyanın her noktasındaki yatırımcıya aynı koşullarda, güvenli ve hızlı yatırım fırsatı sunmak vizyonuyla çalışıyoruz. Vizyonumuz doğrultusunda Kuzey Kıbrıs’ı geleceğin dünyasına taşıyoruz.
Misyon
En Güvenilir Yatırım Ortağınız Olmak
Siz rahatlıkla kripto yatırımınızı yaparken, biz de hızlı gelişen kripto para piyasasında güçlü teknolojik altyapımız, uzman tasarımcı ve yazılımcı kadromuzla en hızlı ve güvenilir yatırım ortağınız oluyoruz. Artık kripto para dünyasında geleceği hedeflerken yalnız değilsiniz!
Kesintisiz Hizmet
Merkeziyetsiz finansın özgür dünyasına hoş geldiniz. KKTC nin ilk blokzincir tabanlı kripto para alım-satım platformu Arsinex ile kesintisiz, 7/24 ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde alım-satım yapabilir, kazancınıza kazanç katabilirsiniz.
Güvenlik
Her işlemin şifrelendiği, belli bir protokole bağlı çalışan sistemiyle, altyapısı sağlam ve güvenilir temeller üzerine kurulu olan Arsinex ile dünyanın her noktasına güvenli yatırım fırsatı sunuyoruz.
Hız ve Kolaylık
Alım ve satımlarda en önemli unsur kolaylık ve hızdır. Arsinex’ in yalın ara yüzleri ve güçlü teknolojik altyapısı sayesinde verdiğiniz bütün emirler, milisaniyeler içerisinde işleme girer ve gerçekleşir.

İş Ortaklarımız